דף הבית >> שירותים >> שירותי ייעוץ בתהליכי Talent Management
  שירותי ייעוץ בתהליכי Talent Management
   
  ליווי וייעוץ בתהליך בחירת מערכת בתחום Talent Management
  שירותי ייעוץ בתהליכי Talent Management
  פיתוח לומדות
  הובלת תהליכי הטמעה
  מניעת הטרדה מינית
אנו מאמינים שהטמעת טכנולוגיה חדשה בארגון היא נקודה קריטית הטומנת בחובה הזדמנויות וסיכונים. מתוך הידע והניסיון שנצברו בחברה, ובעזרת שיתופי פעולה עם יועצים בתחום אנו חותרים למיצוי ההזדמנויות ולמזעור הסיכונים. שירותי הייעוץ שלנו נפרסים על פני מגוון התחומים הקשורים ב Talent Management:
 
ניהול שינוי תהליכי למידה
רכישת מערכת לניהול למידה (LMS) חדשה בד"כ מלווה בשינוי מהותי של תהליכי ההדרכה הארגוניים. לרוב, ארגון שלא הטמיע מערכת LMS ממעט להשתמש במוצרים טכנולוגיים מתקדמים כאמצעי הדרכה. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות בתחום הלמידה מצריך חשיבה מחודשת על מכלול תהליכי הלמידה בארגון, החל ביכולת הטכנית של המשתמשים להתמודד עם סביבה ממוחשבת, המשך ביצירת תהליך ותוצרי למידה אפקטיביים וכלה במדידת אפקטיביות הלמידה. כחברה העוסקת בהטמעת מערכות לניהול למידה, בפיתוח הדרכה קונבנציונאלית ומתוקשבת אנו מכירים היטב את הקשיים והסיכונים הטמונים בתהליך שינוי שכזה, ונסייע לכם לצלוח אותו בצורה מיטבית.
 
תהליכי הערכת ביצועים
היכולת לבצע הערכה נכונה של ביצועי עובדים, היא היכולת שדוחפת את הארגון קדימה. תהליך הערכה טוב מצביע באופן מדויק על נקודות החוזק והחולשה של העובד, זהו תהליך שמתבצע באופן רציף והוא קשור באופן ישיר לתכנית הפיתוח של העובד ותכנית התגמולים שלו. באמצעות פרקטיקה הנהוגה במגוון חברות מובילות בארץ ובעולם, היועצים שלנו ילוו אתכם בטיוב תהליכי הערכה ובהטמעת התהליך במערכת טכנולוגית תומכת.
 
תגמולים ושכר
השכר הינו המרכיב המשמעותי ביותר בשביעות הרצון של העובד במקום עבודתו, והא המרכיב המהותי ביותר המניע אותו לפעולה. היכולת לקשור את המרכיב הזה בצורה טובה ובאופן ישיר לפעולות היום יומיות שהעובד צריך לבצע, תוך שליטה נוחה ופשוטה בתקציב היא זו שתאפשר לארגון להתעלות על מתחריו.
 
יועצי TALENTECH ילוו אותך בתכנון תכנית תגמולים מגוונת, שבבסיסה הגיון פשוט המיושם בחברות המובילות בארץ ובעולם. באמצעות מתודולוגיה המבוססת על Best Practices נסייע לך להתבונן מחדש באופן ביקורתי על הקיים ונאפשר לך לזהות הזדמנויות ולהקטין את הסיכונים הכרוכים בשינוי.
 
ניהול קריירה ומסלולי קריירה
יצירת מערך כשירויות (Competencies) לכל תפקיד ותכנון נכון של מסלולי קריירה, מאפשרים לארגון להגדיר את כיווני הצמיחה של העובדים, לייצר עבורם תשתית נוחה לניהול הקריירה האישית ולפתח את החוזקות שלהם בהתאם ליעדים האסטרטגיים של הארגון. עובד שחש כי הוא צועד במסלול ברור בו הוא בחר, ושבו הוא מתפתח הוא עובד מחויב (Engaged). ההתייחסות אל העובד ככישרון (Talent) שחשוב לו למצות את הפוטנציאל האישי שלו היא אינה בגדר מותרות, היא מרכיב חיוני בהתפתחות המתמדת של הארגון כולו.
 
צוות היועצים שלנו ילווה אותך בתכנון נכון של מערך הכשירויות, ובפיתוח מסלולי קריירה המשרתים את היעדים האסטרטגיים של הארגון. אנו נסייע לך לקשור את מסלולי הקריירה לתכנית הלמידה, לתהליכי הערכה והתגמול במטרה לייצר אסטרטגיית Talent Management שתוביל את הארגון לביצועים עסקיים טובים יותר. 
   לקביעת מועד הדגמה  אנא מלאו
 את הפרטים ונחזור אליכם מהר
 ככל האפשר
   
  
לייבסיטי - בניית אתרים