דף הבית >> פתרונות טכנולוגים >> מערכת לפיתוח לומדות
  מערכת לפיתוח לומדות
   
  פורטל ארגוני - רשת חברתית ארגונית
  מערכת לניהול למידה LMS
  מערכת לניהול הסמכות
  ניהול הערכת ביצועי עובדים
  ניהול תכניות תגמולים
  ניהול קריירה בארגון
  מערכת לפיתוח לומדות
אחד מהגורמים שעלולים להרתיע ארגונים מלהשתמש בלומדות אינטראקטיביות בארגון הוא העלות הנדרשת לשם פיתוח מגוון עשיר של לומדות. ככל שהטכנולוגיה מתפתחת, היכולת לפתח לומדות שכאלה באופן עצמאי וללא ידע מוקדם בשפות תכנות הופכת לנגישה יותר.
 
מערכת Lectora היא תכנת מחשב אשר מאפשרת לייצא תוכן במגוון רחב של אפשרויות וביניהם פורמט אינטרנטי (HTML דינאמי), בפורמט המיועד למערכות LMS (SCORM או AICC), וכל זאת ללא ידע מוקדם בתכנת.
 
המערכת מגיעה בשתי גרסאות שונות:
 
חבילת Lectora Inspire

Lectora Inspire מאפשרת יצירת קורסים מתוקשבים בקלות ובמהירות. המערכת מציעה ליוצר התוכן שימוש בתבניות ואשפים מוגדרים מראש, ובצורה זו ליצור אינטגרציה בין תכני מולטימדיה, הערכות, אינטראקציות ועוד. המערכת מאפשרת ייצוא אוטומטי ל –

  •  אינטרנט (HTML)
  • מכשירים ניידים
  • מערכות LMS
  • CD ו DVD

 
Lectora Inspire היא חבילת תכנה המאפשרת ליצור לומדות ומצגות הכוללות פריטי פלאש, תצלומי מסך , סרטונים ערוכים ועוד. החבילה כוללת את התכנות הבאות:
 
Lectora Publisher – התכנה מאפשרת לפתח מצגות מקצועיות ולומדות משוכללות ללא ידע מקדים בתכנות. ממשק התכנה אינטואיטיבי ומזכיר את סביבת העבודה של Windows, בצורה זו הוא מאפשר לכל בעל תפקיד בארגון לייצר תוכן על פי דרישה. התכנה כוללת מגוון אשפים ותבניות המקלים את התהליך באופן משמעותי. המשתמש יכול לשלב אובייקטים מתוחכמים כמו פלאש,Java, HTML, ווידאו, אודיו ישירות לתוך הלומדה באמצעות גרור ושחרר. את הלומדה ניתן לייצא במגוון פורמטים ( CD, DVD, HTML, SCORM, AICC ועוד) באמצעות קליק

. Flypaper – מערכת ליצירת פלאש. פלאש הוא כלי עוצמתי ומרהיב, אך יצירת תכני פלאש עלולה להיות מתישה או יקרה מאוד. עם Flypaper כל אחד עם יכולת בסיסית ליצירת תוכן יוכל ליצור תכני פלאש מרהיבים, (בעלי יכולת מתקדמת יוכלו לייעל משמעותית את שיטת העבודה שלהם).
 
Camtasia – מערכת המאפשרת יצירת לומדות באמצעות הקלטת מסכים, המערכת מאפשרת לבצע מגוון פעולות המחשה על התוכן המוקלט, כמו הגדלה, הקטנה, סיבוב וכדומה.
 
Snagit – יצירת תצלומי מסך והוספת אפקטים מיוחדים כמו הגדלה, שילוב מסכים ועוד.
 
Lectora Publisher

התכנה מאפשרת לפתח מצגות מקצועיות ולומדות משוכללות ללא ידע מקדים בתכנות. ממשק התכנה אינטואיטיבי ומזכיר את סביבת העבודה של Windows, בצורה זו הוא מאפשר לכל בעל תפקיד בארגון לייצר תוכן על פי דרישה. התכנה כוללת מגוון אשפים ותבניות המקלים את התהליך באופן משמעותי. המשתמש יכול לשלב אובייקטים מתוחכמים כמו פלאש,Java, HTML, ווידאו, אודיו ישירות לתוך הלומדה באמצעות גרור ושחרר. את הלומדה ניתן לייצא במגוון פורמטים ( CD, DVD, HTML, SCORM, AICC ועוד) באמצעות קליק.

 
מוצרים משלימים עבור מערכות ליצירת תוכן
 
Lectora On-Line


התכנה מאפשרת פיתוח תוכן בצורה צוותית, אחסון, ניהול, בקרה וצפייה בתוצרי ההדרכה באמצעות רשת האינטרנט, מכל מקום ובכל זמן. המערכת מאפשרת לצוות העובד על מוצר ההדרכה לעבוד במקביל ולצפות בשינויים המתרחשים בזמן אמת. היכולת לנהל גרסאות שונות של התוצר, ולקיים תהליך אישורים וחתימה לפני ייצוא התוצר מבטיחים שמשתמשי הקצה ייהנו מתוצר הדרכה איכותי.
 
Lectora Integrator


התכנה מאפשרת המרה מהירה של מצגות Power Point לתוצרי למידה מתוקשבת. התכנה מהווה מוצר משלים לחבילות התכנה של Lectora ומאפשרת האצת תהליכי פיתוח לומדות באמצעות שימוש בתוכן הקיים. זהו הפתרון המושלם לחברות שנמצאות בתחילת דרכן בהטמעת מערכת לניהול למידה בכך שהוא מאפשר את עיבוי מערך התוכן בצורה מהירה וזולה ובכך מנצל טוב יותר את משאבי ההדרכה.

CourseMill
CourseMill היא מערכת לניהול למידה המאפשרת להעמיק את הקשר עם העובדים בארגון, המערכת מאפשרת תהליכי למידה גם עבור עובדים ניידים, זאת באמצעות מחשבים ניידים, סמארטפונים, מכשירי טאבלט וכדומה. העובד יכול לגשת לתכנית ההדרכה בארגון מכל מקום ובכל זמן. הצורך לעמוד ביעדי הדרכה תוך שימוש בתקציב הדרכה מצומצם הם סיבה מצוינת להתחיל להשתמש ב CourseMill. היכולת לנהל מגוון מסלולי למידה, תוך היכולת להפיק מגוון רחב של דוחות ומידע על העובד חוסכים זמן רב ומאפשרים לצוות ההדרכה להתמקד בעיקר.

 
   לקביעת מועד הדגמה  אנא מלאו
 את הפרטים ונחזור אליכם מהר
 ככל האפשר
   
  
לייבסיטי - בניית אתרים