דף הבית >> פתרונות טכנולוגים >> מערכת לניהול הסמכות
  מערכת לניהול הסמכות
   
  פורטל ארגוני - רשת חברתית ארגונית
  מערכת לניהול למידה LMS
  מערכת לניהול הסמכות
  ניהול הערכת ביצועי עובדים
  ניהול תכניות תגמולים
  ניהול קריירה בארגון
  מערכת לפיתוח לומדות
מחלקות ההדרכה ומשאבי האנוש בארגון כפופות לרגולציה פנימית וחיצונית, החל מחוק תקנות ארגון הפיקוח על העבודה, המשך בתקנות בתחום איכות סביבה וכלה בתקנות מקצועיות כדוגמת תקנות באזל 2 או IFRS . כדי לעמד בדרישות הרגולטוריות, ארגונים נדרשים להשקיע משאבי זמן והון אנושי רבים, הנובעים מהצורך לתאם, להפיץ ולתעד את ההדרכה.

מודול ה Certifications של מערכת Cornerstone OnDemand מאפשר לארגון לנהל את כל תהליכי ההסמכה בצורה פשוטה ומהירה. המערכת מאפשרת לארגון לצמצם באופן משמעותי את הסיכון הטמון בעובדים שלא הוסמכו בהתאם לתקינה הנדרשת, זאת באמצעות שקיפות מלאה לעובד אודות מצב ההסמכה שלו (האם היא בתוקף, מתי עליו לחדש אותה וכיצד?), ואולי אף חשוב מכך, היא מאפשרת למנהל או לאדמיניסטראטור לבחון את מצב ההסמכות בארגון ולנהל אותה בלחיצת כפתור. היכולת להפיץ את ההסמכה באופן אישי לכל עובד בארגון באשר הוא נמצא, מצמצמת באופן משמעותי את עלויות ההפצה והאדמיניסטרציה, ובנוסף על כך היא מקלה מאוד את ניהול התהליך.

המערכת מאפשרת לנהל הסמכות חד פעמיות והסמכות מתחדשות, או מסלולי הסמכה משולבים. עובד אשר ההסמכה שלו עומדת להסתיים, יקבל מייל אוטומטי מהמערכת המורה לו לבצע את הלמידה הנדרשת. אם העובד לא מחדש את ההסמכה, ניתן לבצע אסקלציה ולייצא מייל אוטומטי נוסף אל המנהל או לאחרי ההסמכה (או לשניהם).

מערכת Cornerstone OnDemand הופכת את ניהול מערך ההסמכות של הארגון לפשוט ונוח.


 
   לקביעת מועד הדגמה  אנא מלאו
 את הפרטים ונחזור אליכם מהר
 ככל האפשר
   
  
לייבסיטי - בניית אתרים