דף הבית >> שירותים >>  ליווי וייעוץ בתהליך בחירת מערכת בתחום Talent Management
  ליווי וייעוץ בתהליך בחירת מערכת בתחום Talent Management
   
  ליווי וייעוץ בתהליך בחירת מערכת בתחום Talent Management
  שירותי ייעוץ בתהליכי Talent Management
  פיתוח לומדות
  הובלת תהליכי הטמעה
  מניעת הטרדה מינית
בחירת מערכת התומכת בתהליכי ליבה בארגון, בה עתידים להשתמש כלל עובדי הארגון היא תהליך מורכב. בסביבה הטכנולוגית של ימינו, הארגון עושה שימוש במגוון מערכות מידע, התפקוד הכולל של המערכות האלו יחדיו תלוי ביכולותיהן ובהגדרת הממשק ביניהן. כמעט לכל ארגון יש מערכת לניהול שכר, וברוב המקרים יש לארגון מערכת HRMS - שם כולל למערכות מידע, המאפשרות ניהול מידע אודות עובדים (למשל – משכורות, הטבות, הירארכיה, מבנה דיווח וכדומה). היכולת של מערכות אלו לתמוך גם בתהליכי ליבה בתחום ה-Talent Management לוקה בחסר.
 
תחום ה-Talent Management מתאפיין בתהליכים מורכבים כמו למידה, הערכת ביצועים, פיתוח מנהיגות, ניהול קריירה, מערך תגמולים ועוד. תהליכים אלה הופכים חשובים יותר מיום ליום ומביאים איתם צורך חזק באוטומציה.
 
למעשה רוב מנהלי IT/HRIT, מנסים להאט את תהליכים שמובילים לרכישתה של מערכת חדשה, מתוך חשש שלא כל המערכות מסוגלות לתקשר אחת עם השנייה, ושניהול המידע יהפוך למסורבל. למעשה הטיעון שלהם נכון – אם אי אפשר לבצע אינטגרציה של המידע, המערכות לא יסייעו בתהליך קבלת ההחלטות.
 
שוק מערכות המידע מוצף בריבוי מוצרים מסוגים שונים, בעלי יכולות שונות. סקר שוק מקדים עלול ליצור חוויה מבלבלת. לכן, לפני שעורכים סקר שוק בתחום מערכות מידע, מוטב להתמקד ולהגדיר את הבעיה אותה הארגון צריך לפתור. חשוב להבין שהערך המוסף העיקרי של מערכות HR אינו נובע מהמערכות עצמן, אלא מהתהליך אותו המערכות תומכות. היועצים של TALENTECH יסייעו לכם לאפיין את הצורך הארגוני במדויק ובעקבות כך ייחשפו אתכם למערכות המובילות בתחום.
 
לאחר שנסקרו המערכות השונות היועצים שלנו יעזרו לכם לקבוע מהי המערכת שתומכת את התהליך בצורה הטובה ביותר, בהתאם לפונקציונאליות שלה, קלות השימוש בה והתאמתה לתרבות הארגונית.
 
אנו נעזור לכם להבחין בין דרישות חובה ("Must Have") לבין מותרות ("Nice To Have"), ונמקד אתכם בדרישות לבחירת המערכת שתתאים לארגון בצורה הטובה ביותר. 

 
   לקביעת מועד הדגמה  אנא מלאו
 את הפרטים ונחזור אליכם מהר
 ככל האפשר
   
  
לייבסיטי - בניית אתרים